Nasi klienci

Apsys Polska

Od 22 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. To miejsca, które budzą emocje i budują społeczne relacje. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę” projekty, które uwzględniają charakter miejsca, społeczny kontekst i środowisko naturalne. Wśród największych realizacji firmy są Beaugrenelle w Paryżu, Manufaktura w Łodzi i Posnania w Poznaniu.

Dekada

Dekada to wiodąca sieć galerii i centrów handlowych typu convenience w Polsce. W skład portfela grupy Dekada wchodzi 11 nowoczesnych obiektów handlowych usytuowanych w prestiżowych lokalizacjach miast. Spółka jest deweloperem obiektów handlowych typu strip mall, śródmiejskich galerii handlowych i zintegrowanych centrów handlowo-komunikacyjnych.

P3 Logistic Parks

P3 jest długoterminowym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości magazynowych w Europie, będącym w 100% własnością GIC, singapurskiego państwowego funduszu majątkowego. Koncentruje się na zapewnieniu doskonałych możliwości najmu w obiektach o wysokiej jakości w kluczowych lokalizacjach na całym kontynencie. 

SpaceFactory to firma doradcza zajmująca się projektowaniem, budową i doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zespół SpaceFactory z powodzeniem zakończył inwestycje budowlane, wykończeniowe i doradcze dotyczące projektów o łącznej powierzchni przekraczającej 3,5 mln m², świadcząc usługi zarówno inwestorom, jak i najemcom nieruchomości.

ATUT Express

Retail Park ATUT Express Wieliczka to lokalne centrum handlowe przeznaczone na szybkie i wygodne zakupy. Centrum zlokalizowane jest w strategicznym punkcie miasta, pomiędzy ulicami Reformacką, Łąkową i drogą krajową 94, tuż obok otwartej w styczniu 2020 restauracji McDonald’s. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na lipiec 2020 roku. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano parking z ponad 120 miejscami postojowymi.

Silesia Outlet jest największym centrum wyprzedażowym na Górnym Śląsku. Projekt z unikalnym konceptem łączy ofertę trzech różnych formatów handlowych w jednym miejscu, z Auchan oraz Leroy Merlin, i oferuje sklepy znanych i cenionych marek odzieżowych, obuwniczych i sportowych dostępnych co najmniej 30% taniej niż w regularnych centrach handlowych. Silesia Outlet jest miejscem rodzinnych zakupów, rozrywki i miłego spędzania czasu.

Centrum Tkalnia

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Tkalnia zlokalizowane zostało na terenie dawnej fabryki Krusche&Ender przy ulicy Grobelnej 8, w samym centrum Pabianic. To wyjątkowy projekt, wpisujący zrewitalizowane zabudowania dawnej fabryki włókienniczej w przestrzeń publiczną.

Centra handlowe ATUT nalezą do holdingu spółek KG Group specjalizujących się w rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Centra handlowe ATUT to propozycja obiektów handlowych idealnych dla obszarów miejskich, odpowiadających na potrzeby  mieszkańców nowoczesnych miast.

7R

7R jest ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych, realizuje centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców oraz obiekty typu Build To Suit. W jej portfolio znajdują się zarówno wielkopowierzchniowe parki logistyczne, jak i miejskie magazyny Small Business Unit tworzące sieć 7R City Flex Last Mile Logistics.

Pomerania Outlet to projekt powstający w miejsce istniejącej Galerii Rumia, oferujący nowe doświadczenie zakupowe dla liczącego ponad 2 miliony mieszkańców województwa pomorskiego. Pomerania Outlet będzie obiektem mixed use z rozbudowanymi funkcjami komplementarnymi convenience i entertainment. Planowana koncepcja zakłada powstanie silnego, nowoczesnego centrum handlowego o ponadregionalnym zasięgu.

5/5
O jakości naszej pracy świadczą zaufanie i sukcesy klientów
Michał Stanisz
CEO