Co robimy

Strategia

Dlaczego twoja marka istnieje? Dlaczego ludzie jej potrzebują? Dlaczego Twoi pracownicy przychodzą każdego dnia do pracy? Pomagamy odkryć kluczowe wskaźniki, które stanowią podstawę skutecznej strategii całej organizacji. Po ich ustaleniu dostarczamy kompleksowy program jej realizacji, oparty na wykorzystaniu optymalnych narzędzi i usług marketingowych.

Marketing

Zapewniamy wysokiej jakości, strategiczne podejście do zintegrowanych działań marketingowych. Projektujemy kampanie marketingowe i brandingowe, które obejmują odpowiednie połączenie mediów, reklamy i tworzenia treści. Content marketing, media społecznościowe, reklamy, multimedia czy serwisy internetowe - robimy to dobrze!

Public Relations

Jesteśmy zespołem specjalistów PR z doświadczeniem dziennikarskim. Obsesyjnie dbamy o szczegóły, budujemy relacje z klientami i wykorzystujemy naszą rozległą sieć kontaktów medialnych do stworzenia kompleksowego i sprawnego programu PR. Uwielbiamy to robić i nie możemy się doczekać, aby opowiedzieć Twoją historię.

Wydarzenia

Opracowujemy koncepcje spotkań medialnych, konferencji prasowych, otwarć obiektów, sesji zdjęciowych i eventów firmowych. Czuwamy nad wszystkimi etapami ich organizacji, zapewniamy obsługę konferansjerską i dbamy o odpowiednią oprawę. Wierzymy w dobrą zabawę, ale nie tracimy z oczu jej celu.

Oni już to wiedzą